Reference


Domov pro seniory Osoblaha, příspěvková organizace

Miniaudit

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)
Naše zařízení využilo možnosti realizovat Miniaudit: Hodnocení síly pracoviště. Nejvíce nás zaujalo, že tento audit je zaměřen na hodnocení pracovního prostředí a na spokojenost pracovníků s pracovním výkonem. Hodnocení, které proběhlo, nám ukázalo nejen slabé stránky, ale také silné stránky v personální oblasti. Výsledky nám naznačily, jaké nedostatky je třeba odstranit, aby se v budoucnu již nevyskytly. Uvažujeme o možnosti v dalších letech tento Miniaudit opakovat a srovnat výsledky.
Daniela Houdková, ředitelka

TZB Orlová s.r.o.

ISO - v jednoduchosti je síla

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Před cca 15 lety jsme potřebovali zavést systém řízení jakosti ISO a zvolili jsme firmu RPIC-VIP s.r.o. Začátek byl těžký, neboť jsme odmítali řešit některé byrokratické kroky vyplývající z povinností, které jsme nechtěli chápat. Díky naší urputnosti a rozumné kreativnosti RPICu jsme našli společné řešení a systém řízení jsme zdokonalili k oboustranné spokojenosti. Od té doby každý rok procházíme úspěšně auditem se stále stejnou firmou, což dokonale svědčí o naší maximální spokojenosti s přístupem lidí, kteří vždy hledají řešení. Proto se naše spolupráce rozšířila i do dalších oblastí.

Libor Kuboš, jednatel

Úřad práce České Republiky

Profesní rozvoj poradců úřadů práce

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

V červnu 2014 proběhla vzdělávácí akce "Cesta do práce", která byla určena vybraným pracovníkům poradenství úřadu práce (zejména pracovníkům job klubů), kterou realizovala společnost RPIC-ViP s.r.o.

Jejím cílem bylo předat poradcům know-how související s individuálním i skupinovým poradenstvím a podpřit tak kvalitu poskytování této služby ze strany ÚP. Kromě nových znalostí a dovedností si účastníci odnesli také poradenské sety.

Naplnění výše uvedeného cíle vzdělávací akce, stejně tak jako spokojenost účastníků s jejím průběhem, profesionálním přístupem vzdělavatele i kvalitou předaných materiálů potvrdila velmi pozitivní zpětná vazba účastníků.

Odělení poradenství a dalšího vzdělávání Generálního ředitelství ÚP ČR jako zadavatel této vzdělávací akce vyjadřuje touto referencí spokojenost s jejím průběhem, výsledky i přístupem vzdělavatele.

Gabriela Vlčková, vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání Generálního ředitelství ÚP

B4B Inkasso s.r.o.

Outdoor

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)
Společnost RPIC-ViP pro nás realizovala už tři outdoory. První se uskutečnil v kouzelném prostředí lednicko-valtického areálu, druhý v těšínských Beskydech a třetí v okolí Ostravice. Zatímco dvakrát jsme měli slunečno, během poslední akce vytrvale pršelo. Většinu naplánovaných aktivit jsme nicméně v upravené formě realizovali pod střechou, host večera byl úžasný a naši VIP klienti, pro které byl outdoor připraven, nakonec odjížděli, stejně jako v ostatních letech, nadmíru spokojeni.
Vladislav Bubík, ředitel

OPTYS, spol. s r.o.

Prozákaznická orientace

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Workshop na téma Zákaznická orientace, který pro nás pořádala společnost RPIC-ViP byl výborný. S prací lektora jsme byli velice spokojeni. Jeho plné nasazení po celý den, poskytnuté informace i zvládnutí kolektivu 40 žen, to vše oceňujeme a děkujeme.

Lenka Bednaříková Kudělová, vedoucí marketingu

Ing. Dobroslav Janko

Miniaudit

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Tento audit u nás ve firmě proběhl již v roce 2013. Šetřením jsme zjistili nedostatky v některých oblastech naší práce, ale také naše silné stránky. Ve větší míře jsme se zaměřili na nedostatky, ale samozřejmě i na silné stránky, abychom je mohli ještě více rozvíjet. V roce 2014 u nás proběhl opakovaný miniaudit, který měl být jakýmsi zrcadlem našeho ročního snažení a potvrzením, zda jsme se zaměřili na správná místa zlepšování. Díky zjištěným nedostatkům v předcházejícím roce jsme dospěli k podstatným změnám a zlepšením. Výsledky těchto šetření jsou pro naši firmu velmi důležité nejen pro zlepšení firemního prostředí, ale zejména pro další rozvoj firmy. Samozřejmě v této snaze nadále pokračujeme a budeme rádi, když budeme moci i v příštích letech spolupracovat se společností RPIC-ViP s.r.o.

Dobroslav Janko, ředitel

Renarkon, o.p.s.

Příprava a realizace evropských projektů

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Se společností RPIC-VIP spolupracujeme již několik let při přípravě a realizaci projektů financovaných z prostředků Evropské unie a také v rámci vzdělávání pro management naší společnosti.

V dotačním období 2007-2013 se nám také díky spolupráci s RPIC-VIP podařilo úspěšně podat celkem 10 projektů z OPLZZ, OPVK i ROP, díky čemuž hodnotíme vzájemnou spolupráci za oboustranně zajímavou.

Martin Chovanec, ředitel

Ing. Dobroslav Janko

Outdoor

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Již třetím rokem spolupracujeme se společností RPIC-ViP s.r.o. v oblastech různých školení našich zaměstnanců a již podruhé jsme požádali o návrh a zajištění organizace „outdooru“ pro naše zaměstnance. Tyto aktivity jsou důležitým pomocníkem nejen ke zlepšování vztahů na našich pracovištích, ale také k poznání sama sebe, svých možností a dovedností nebo poznání svých kolegů jinak než jen po pracovní stránce. Jsme velice spokojeni s přístupem, znalostmi a ochotou pracovníků RPIC-ViP s.r.o. a budeme rádi, když se obdobných aktivit budeme moci zase někdy zúčastnit.

Dobroslav Janko, ředitel

U & SLUNO a.s.

Manažerská akademie

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Školení MBTI u nás proběhlo v rámci osmidenní manažerské akademie. Kromě lepšího poznání sebe i druhých jsme se zaměřili na témata jako leadership, efektivní vedení porad, poskytování zpětné vazby nebo motivace zaměstnanců. Díky profesionálnímu a vstřícnému přístupu lektorů se nám podařilo dále rozvinout naši vnitřní komunikaci v celé řadě důležitých vnitrofiremních oblastí. Mnohokrát děkujeme za impuls k dalšímu rozvoji naší firmy.

Hana Caltová, HR ředitelka

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Výuka předmětu Kompetence pro trh práce

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Již několik let je pro nás firma RPIC-ViP spolehlivým partnerem při výuce našich studentů. Vždy v letním semestru – již od roku 2010 vyučuje předmět Kompetence pro trh práce. Jeho záměrem je posílit měkké dovednosti našich technicky zaměřených posluchačů a usnadnit jim vstup do pracovního života. Po celou dobu se u nich předmět setkává s velkým zájmem a ze zpětné vazby, kterou studenti poskytují, je evidentní, že jej považují za smysluplný a užitečný.Coby zadavatelé této vzdělávací aktivity chceme vyjádřit svou dlouholetou spokojenost ze vzájemné spolupráce i profesionálního přístupu kolektivu lektorů RPIC-ViP s.r.o.

Eliška Ochodková, garant předmětu na Katedře informatiky FEI

Výpis: 21-30 z 70
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]© 2012-2024 www.silnepracoviste.cz, všechna práva vyhrazena. Grafické zpracování atelier8.cz