Miniaudit


RPIC-ViP s.r.o.

Miniaudit

(RPIC-ViP s.r.o., 2018)
Miniaudit nám připomněl, že nejdůležitější jsou pro nás lidé, naši zaměstnanci, kolegové, a že s nimi chceme hrát férovou hru. Nehodláme například skrývat, že průzkum nedopadl nejlépe. Jsme pod benchmarkem srovnatelných českých firem, a během následujícího roku se tomuto benchmarku chceme alespoň přiblížit - nemůžeme ho hned přeskočit. Co to znamená konkrétně? Některá opatření jsme už udělali - například úpravu systému hodnocení a odměňování. Jiné kroky nás nyní čekají: chceme zlepšit vnitrofiremní komunikaci, více s lidmi hovořit, zapojit je do fungování firmy, nastavit proces ročních pohovorů, aby nebyly jen hodnotící, ale i motivační, zlepšovat atmosféru v týmech. K tomu existuje řáda nástrojů, které budeme postupně aplikovat, ale rád bych nyní vyzvedl dva, jenž jsou zcela zdarma: jít příkladem, a nebát se své lidi za dobré výkony chválit - pravidelně a adresně!
Carles Puit Cases, Plant Manager

RAYNET s.r.o.

Miniaudit

(RPIC-ViP s.r.o., 2017)
Netajíme se tím, že RAYNET budujeme jako firmu s otevřeným řízením a velkou mírou svobody. Tak to ale nebylo vždycky, a tak si dobře pamatujeme, jakou cenu má: mít/nemít silnou kulturu. Při odpovídání na otázky Miniauditu se nejeden z nás usmíval. Připomněli jsme si, jaké a hlavně kolik chyb jsme v minulosti na našich lidech napáchali. Už jen proto jsme vděční, že to s námi vydrželi, resp. že se společně můžeme pochlubit výsledkem z kategorie SILNÉ PRACOVIŠTĚ. Miniaudit je překvapivě trefná metoda, založená na výborně zvolených dotazech. Ty umí na malém prostoru získat velký rozsah informací z měkkých i tvrdých aspektů řízení. Ostatně jak říká klasik: jednoduchost je nekonečná dokonalost. Pro nás si odnáším potřebu více komunikovat o individuálním profesním rozvoji. Těším se na retest v budoucnu a přeji vše dobré.
Martin Bazala, CEO RAYNET

BeePartner a.s.

Miniaudit

(RPIC-ViP s.r.o., 2017)
V roce 2017 jsme ve firmě v jednom čase realizovali více analýz věnujících se našemu lidskému kapitálu a našim HR procesům. Výsledky Miniauditu společnosti se shodovaly s výsledky mnohem dražších a náročnějších analýz. Hledáte-li efektivní nástroj, můžeme Miniaudit SILNÉHO PRACOVIŠTĚ doporučit.
Ing. David Sventek, MBA, statutární ředitel

Nastejnelodi.cz, s.r.o.

Miniaudit

(RPIC-ViP s.r.o., 2017)
V Miniauditu SILNÉHO PRACOVIŠTĚ jsme dopadli výborně, takže máme nárok dokonce na certifikaci SILNÉHO PRACOVIŠTĚ. Průzkum nám potvrdil, že náš důraz na silnou firemní kulturu nejsou jen planá slova, zároveň nám ale poodhalil jednu oblast, v níž můžeme být ještě lepší, protože není naší vrozenou přirozeností - jedná se o schopnost naše kolegy za dobré výkony pravidelně chválit. Automaticky, ne automatizovaně :-)
Ing. Tomáš Buchwaldek, jednatel společnosti

CZECHOSLOVAK GROUP a.s.

Miniaudit

(RPIC-ViP s.r.o., 2016)
Koncept SILNÉ PRACOVIŠTĚ je zajímavý, ale přitom stručný a věcný. Přináší užitečný přehled o základních náladách a potřebách našich klíčových zaměstnanců.
Ing. Michal Batelka, personální ředitel

TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.

Miniaudit - útvar personalistiky a administrativy

(RPIC-ViP s.r.o., 2016)

Výsledky MINIAUDITU SILNÉHO PRACOVIŠTĚ nám potvrdily, že základní procesy a vztahy máme na útvaru personalistiky a administrativy nastaveny správně. Potěšilo nás rovněž, že podle náročných kritérií MINIAUDITU naše oddělení splňuje dokonce i podmínky certifikace SILNÉHO PRACOVIŠTĚ.

Ivo Žižka, ředitel pro personalistiku a administrativu

Slévárna Kuřim, a.s.

Miniaudit

(RPIC-ViP s.r.o., 2016)

Spolupráci se společností RPIC-ViP s.r.o hodnotíme jako velmi dobrou. Použitou metodou auditu, přístupem a progresivitou přispěli společně s naším managementem ke změně myšlení jednotlivých pracovníků, a tím i ke zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Pavel Veselý, Ředitel akciové společnosti

TATRA TRUCKS a.s.

Miniaudit SILNÉHO PRACOVIŠTĚ pro TATRA TRUCKS

(RPIC-ViP s.r.o., 2016)

Očekával jsem, že výzkum spokojenosti zaměstnanců nám přinese cenné informace, ale přiznám se, že interpretace výsledků ještě předčila moje očekávání! Polovina otázek MINIAUDITU SILNÉHO PRACOVIŠTĚ sleduje tvrdé faktory, které jsou nezbytně důležité pro samotný chod podniku. Druhá polovina se věnuje tzv. měkkým faktorům, na jejichž základě je možné odlišit dobré firmy od špatných. My budeme, také díky MINIAUDITU, i nadále usilovat o to, aby byla TATRA TRUCKS skutečně SILNÝM PRACOVIŠTĚM!

Martin Bednarz, generální ředitel

Výpis: 1-10 z 27
[1] [2] [3]© 2012-2024 www.silnepracoviste.cz, všechna práva vyhrazena. Grafické zpracování atelier8.cz