Reference


Channel Crossings s.r.o.

Obchodní strategie

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

V rámci poradenství v obchodní oblasti jsme se díky zkušenostem lektora dokázali nejen naučit, jak vést obchodní proces a řídit obchodní tým. Dokázali jsme také změnit přístup k vlastnímu chápání našich služeb a jejich přidané hodnoty. Klíčová byla především změna sebevnímání a následně i prezentace jako přechod od pozice dodavatele do pozice rovnocenného partnera našich klientů, posun od toho, kdo nabízí nějakou službu, ke konzultantovi, který chce zvýšit zisk svého zákazníka pomocí této služby. V praxi si ověřujeme, že to je správný postup.

Vítězslav Bican, ředitel

GOLD SPICE trading s.r.o.

Zavedení systému managementu jakosti podle normy ISO 9001 a následné interní audity

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

S paní Ing. Vondrákovou spolupracujeme již od samého zavedení systému řízení jakosti dle ISO 9001 v roce 2004. Od této doby paní Ing. Vondráková provádí v naší společnosti interní audity každoročně. Jelikož jsme za pomocí pečlivého přístupu paní inženýrky vždy řádně připraveni, byly doposud všechny externí audity uzavřeny bez závažných nedostatků. Oceňujeme zejména lidský, avšak vysoce profesionální přístup, díky němuž se nám podařilo systém pochopit a můžeme jej tak dále zdokonalovat. Velice si vzájemné spolupráce vážíme a věříme, že bude pokračovat i v následujících letech.

Sabina Pazdziorová, marketing manager

AIESEC Ostrava

Koučing týmu

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Se společností RPIC-VIP spolupracujeme pravidelně již skoro 5 let a všechna sezení se setkaly s velkou spokojeností. Tým, který je ve vedení naší organizace se mění každý rok a paní Kučová nám vždy dovede pomoci proplout těmi největšími problémy, se kterými se v týmu můžete setkat. Naše sezení se zabývají týmovým feedbackem, zjišťováním našich kotev, hodnocením naší spolupráce uvnitř týmu či celkové hodnocení dosavadního úsilí a předání naší práce zase dál. Každé sezení je jiné, ikdyž díky výměně kolektivu se problémy a situace opakují a paní Kučová z toho vždy dokázala vytěžit pro nás co nejvíce poznatků a poznání.

Martina Holbová, president AIESEC Ostrava

Domov Příbor, příspěvková organizace

Miniaudit

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Naše organizace prošla miniauditem zaměřeným na hodnocení síly pracoviště poprvé. Tento audit nám měl ukázat obraz současného stavu myšlení zaměstnanců a jejich vztah k zaměstnavateli obecně. Výsledky jsme pojali jako výchozí bod pro nastavení takového modelu řízení, který by zajistil kvalitu poskytované péče v sociálních službách a zároveň vytvářel příjemné a motivující prostředí pro naše zaměstnance. Zda se vize podaří promítnout do praxe, ukáže čas a opětovné testování síly pracoviště. Spolupráci se společností RPIC-VIP s.r.o. považujeme za příkladnou v průběhu celého procesu testování.

Kamila Demlová, ředitelka

Domov pro seniory Osoblaha, příspěvková organizace

Miniaudit

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)
Naše zařízení využilo možnosti realizovat Miniaudit: Hodnocení síly pracoviště. Nejvíce nás zaujalo, že tento audit je zaměřen na hodnocení pracovního prostředí a na spokojenost pracovníků s pracovním výkonem. Hodnocení, které proběhlo, nám ukázalo nejen slabé stránky, ale také silné stránky v personální oblasti. Výsledky nám naznačily, jaké nedostatky je třeba odstranit, aby se v budoucnu již nevyskytly. Uvažujeme o možnosti v dalších letech tento Miniaudit opakovat a srovnat výsledky.
Daniela Houdková, ředitelka

TZB Orlová s.r.o.

ISO - v jednoduchosti je síla

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Před cca 15 lety jsme potřebovali zavést systém řízení jakosti ISO a zvolili jsme firmu RPIC-VIP s.r.o. Začátek byl těžký, neboť jsme odmítali řešit některé byrokratické kroky vyplývající z povinností, které jsme nechtěli chápat. Díky naší urputnosti a rozumné kreativnosti RPICu jsme našli společné řešení a systém řízení jsme zdokonalili k oboustranné spokojenosti. Od té doby každý rok procházíme úspěšně auditem se stále stejnou firmou, což dokonale svědčí o naší maximální spokojenosti s přístupem lidí, kteří vždy hledají řešení. Proto se naše spolupráce rozšířila i do dalších oblastí.

Libor Kuboš, jednatel

Úřad práce České Republiky

Profesní rozvoj poradců úřadů práce

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

V červnu 2014 proběhla vzdělávácí akce "Cesta do práce", která byla určena vybraným pracovníkům poradenství úřadu práce (zejména pracovníkům job klubů), kterou realizovala společnost RPIC-ViP s.r.o.

Jejím cílem bylo předat poradcům know-how související s individuálním i skupinovým poradenstvím a podpřit tak kvalitu poskytování této služby ze strany ÚP. Kromě nových znalostí a dovedností si účastníci odnesli také poradenské sety.

Naplnění výše uvedeného cíle vzdělávací akce, stejně tak jako spokojenost účastníků s jejím průběhem, profesionálním přístupem vzdělavatele i kvalitou předaných materiálů potvrdila velmi pozitivní zpětná vazba účastníků.

Odělení poradenství a dalšího vzdělávání Generálního ředitelství ÚP ČR jako zadavatel této vzdělávací akce vyjadřuje touto referencí spokojenost s jejím průběhem, výsledky i přístupem vzdělavatele.

Gabriela Vlčková, vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání Generálního ředitelství ÚP

B4B Inkasso s.r.o.

Outdoor

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)
Společnost RPIC-ViP pro nás realizovala už tři outdoory. První se uskutečnil v kouzelném prostředí lednicko-valtického areálu, druhý v těšínských Beskydech a třetí v okolí Ostravice. Zatímco dvakrát jsme měli slunečno, během poslední akce vytrvale pršelo. Většinu naplánovaných aktivit jsme nicméně v upravené formě realizovali pod střechou, host večera byl úžasný a naši VIP klienti, pro které byl outdoor připraven, nakonec odjížděli, stejně jako v ostatních letech, nadmíru spokojeni.
Vladislav Bubík, ředitel

OPTYS, spol. s r.o.

Prozákaznická orientace

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Workshop na téma Zákaznická orientace, který pro nás pořádala společnost RPIC-ViP byl výborný. S prací lektora jsme byli velice spokojeni. Jeho plné nasazení po celý den, poskytnuté informace i zvládnutí kolektivu 40 žen, to vše oceňujeme a děkujeme.

Lenka Bednaříková Kudělová, vedoucí marketingu

Ing. Dobroslav Janko

Miniaudit

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Tento audit u nás ve firmě proběhl již v roce 2013. Šetřením jsme zjistili nedostatky v některých oblastech naší práce, ale také naše silné stránky. Ve větší míře jsme se zaměřili na nedostatky, ale samozřejmě i na silné stránky, abychom je mohli ještě více rozvíjet. V roce 2014 u nás proběhl opakovaný miniaudit, který měl být jakýmsi zrcadlem našeho ročního snažení a potvrzením, zda jsme se zaměřili na správná místa zlepšování. Díky zjištěným nedostatkům v předcházejícím roce jsme dospěli k podstatným změnám a zlepšením. Výsledky těchto šetření jsou pro naši firmu velmi důležité nejen pro zlepšení firemního prostředí, ale zejména pro další rozvoj firmy. Samozřejmě v této snaze nadále pokračujeme a budeme rádi, když budeme moci i v příštích letech spolupracovat se společností RPIC-ViP s.r.o.

Dobroslav Janko, ředitel

Výpis: 11-20 z 64
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]© 2012-2018 www.silnepracoviste.cz, všechna práva vyhrazena. Grafické zpracování atelier8.cz