Rozvoj manažerských dovedností


INTOZA s.r.o.

Rozvoj měkkých kompetencí, manažerkých a ICT dovedností

(RPIC-ViP s.r.o., 2011)

Společnost RPIC-ViP s.r.o. pro nás realizovala tréninkové vzdělávací programy k rozvoji měkkých dovedností, manažerského a počítačového vzdělávání. Konkrétně se jednalo o rozvoj klíčových manažerských kompetencí, schopnosti řešení konfliktů v týmech, budování týmu a mezitýmové spolupráce, řízení osobního rozvoje, řešení problémů a rozhodování, vnitrofiremní komunikace a práce s MS Office. Tréninků se účastnil jak top management firmy, tak zaměstnanci z finanční a stavební oblasti.

Po celou dobu spolupráce jsme byli spokojeni s kvalitou poskytovaných služeb. Jedná se jak o stránku metodické přípravy, tak i profesionálního vystupování zaměstnanců společnosti.

Na základě získaných zkušeností hodláme i do budoucna pokračovat ve spolupráci se společností RPI-ViP s.r.o.

Tomáš Závada, ředitel (výtah z referenčního listu)

BYTOSTAV Poruba a.s.

Měkké dovednosti, manažerské dovednosti a PC vzdělávání

(RPIC-ViP s.r.o., 2010)

Společnosti RPIC-ViP s.r.o. pro nás realizovala tréninkové vzdělávací programy k rozvoji měkkých dovedností, manažerského a počítačového vzdělávání. Cílovou skupinou byli top management a zaměstnanci z finanční oblasti. Po celou dobu spolupráce jsme byli spokojeni s kvalitou poskytovaných služeb. Jedná se jak o stránku metodické přípravy, tak i profesionálního vystupování zaměstnanců společnosti. Na základě získaných zkušeností hodláme i do budoucna pokračovat ve spolupráci se společnosti RPIV-ViP s.r.o.

Jaroslav Uhlař, místopředseda představenstva (výtah z referenčního listu)

Výpis: 11-12 z 12
[1] [2]© 2012-2022 www.silnepracoviste.cz, všechna práva vyhrazena. Grafické zpracování atelier8.cz