Deset nových výzev pro inovace, investice nebo úspory energií


Červen 2015

Chcete dále růst? Uvažujete o nových investicích, inovacích, úsporách energií nebo vstupu na nové trhy? Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo 10 nových výzev v Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK). Jedná se například o výzvy z oblasti technologií, úspory energií, inovací, nemovitostí, školících středisek, marketingu, potenciálu v oblasti výzkumu nebo spolupráce v klastrech.

Kompletní seznam výzev si můžete stáhnout ZDE. Dovíte se z něj např. to, zda je výzva šitá na míru právě vašim potřebám.

Nebudete-li si něčím jisti nebo budete potřebovat další informace, nechejte si poradit od odborníků v oblasti dotačního poradenství, např. Ing. Petra Szotkowského (tel. 606 748 428) nebo Ing. Marka Gavendy (tel. 724 280 395) ze společnosti RPIC-ViP, která v posledních 3 letech vykazuje 95% úspěšnost schválení dotace u všech připravených investičních projektů.

Poradit vám mohou nejen se zajištěním financování vašich rozvojových aktivit z evropských zdrojů, ale také s jejich realizací - např. přípravou výběrových řízení, monitorovacích zpráv či žádostí o platbu, neboť právě detailní znalost dotačních možností, pravidel operačních programů a dlouholetá zkušenost s nimi jsou rozhodujícími faktory pro úspěch či neúspěch vašeho projektu.

Soubory ke stažení
© 2012-2024 www.silnepracoviste.cz, všechna práva vyhrazena. Grafické zpracování atelier8.cz