Nástroje zdarma


Jak efektivně vést své podřízené?

Sílu pracoviště výrazně ovlivňují lidé, kteří stojí v jeho čele. Získejte zdarma obsáhlou elektronickou publikaci s informacemi o leadershipu, stylech vedení a motivačních teoriích. Publikace je ke stažení ZDE.

Jak platíte své lidi ve srovnání s konkurencí?

Mzda je důležitá pro všechny zaměstnance. Motivace mzdou je však krátkodobá a dobře si vydělat chce špičkový, průměrný i špatný zaměstnanec. Odměňovat přiměřeně výkonu a konkurenci je součástí síly pracoviště. Jak jste na tom u vás? Odpověď na tuto otázku vám poskytne mzdové srovnání.

Máte správně nastaveny personální procesy?

Jak zvládnout základní personální procesy, jako např. plnování lidských zdorjům vzdělávání nebo hodnocení výkonu? A jak je zvládnout v situaci, kdy zaměstnanci odchází ze svých pozic na mateřskou dovolenou nebo se z ní vrací? Tyto otázky vám pomůže zodpovědět Modulární personální systém, který obsahuje užiteční návody a dokumenty potřebné ke zvládnutí mnoha úskalí personální práce, a to jak se zaměstnanci vracejícími se z mateřské/rodičovské dovolené, tak i všemi ostatními. Usnadněte si práci pomocí Modulárního peronálního systému.
© 2012-2024 www.silnepracoviste.cz, všechna práva vyhrazena. Grafické zpracování atelier8.cz