Outdoor


PAUL WURTH, a.s.

Teambuildingový outdoor

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Na teambuildingový outdoor, který pro nás pod názvem Beskydský Match připravila společnost RPIC-ViP, budou zaměstnanci naší firmy dlouho vzpomínat. Perfektně připravený program obsahoval týmové i individuální aktivity pro všechny věkové i výkonnostní skupiny. První den plný sportovních aktivit (včetně netradičního kriketu) výtečně uzavřel host večera, horolezec Honza Trávníček. Druhého dne jsme ještě dostali příležitost okusit nově se rozvíjející sport – discgolf.

Pavel Žáček, generální ředitel

B4B Inkasso s.r.o.

Outdoor

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)
Společnost RPIC-ViP pro nás realizovala už tři outdoory. První se uskutečnil v kouzelném prostředí lednicko-valtického areálu, druhý v těšínských Beskydech a třetí v okolí Ostravice. Zatímco dvakrát jsme měli slunečno, během poslední akce vytrvale pršelo. Většinu naplánovaných aktivit jsme nicméně v upravené formě realizovali pod střechou, host večera byl úžasný a naši VIP klienti, pro které byl outdoor připraven, nakonec odjížděli, stejně jako v ostatních letech, nadmíru spokojeni.
Vladislav Bubík, ředitel

Ing. Dobroslav Janko

Outdoor

(RPIC-ViP s.r.o., 2014)

Již třetím rokem spolupracujeme se společností RPIC-ViP s.r.o. v oblastech různých školení našich zaměstnanců a již podruhé jsme požádali o návrh a zajištění organizace „outdooru“ pro naše zaměstnance. Tyto aktivity jsou důležitým pomocníkem nejen ke zlepšování vztahů na našich pracovištích, ale také k poznání sama sebe, svých možností a dovedností nebo poznání svých kolegů jinak než jen po pracovní stránce. Jsme velice spokojeni s přístupem, znalostmi a ochotou pracovníků RPIC-ViP s.r.o. a budeme rádi, když se obdobných aktivit budeme moci zase někdy zúčastnit.

Dobroslav Janko, ředitel

OSTROJ a.s.

Outdoor

(RPIC-ViP s.r.o., 2013)

V letech 2011 – 2013 se náš tým personálních záloh účastnil speciálních teambuildingů, jejichž cílem bylo prostřednictvím vybraných aktivit utužovat a dále rozvíjet klíčové měkké dovednosti. Díky tomu mohli naši zaměstnanci postupně absolvovat tandemový paragliding, let balónem nebo třeba vodácký výcvik, doprovázený celou řadou doplňkových cvičení. Společnost RPIC-ViP vždy kladla důraz na to, aby byly jednotlivé aktivity logicky začleněny do celkového kontextu rozvoje kompetencí. Děkujeme za velmi kvalitní teambuildingy a profesionální lektorské vedení.

Daniela Krybusová, personalista náboru a vzdělávání

SILNICE MORAVA s.r.o.

Outdoor

(RPIC-ViP s.r.o., 2012)

Na outdooru od společnosti RPIC-ViP jsme si na vlastní kůži zažili zimní Olympijské hry. Lektoři nás rozdělili do skupin podle kontinentů a každý z nás reprezentoval jednu zemi – soutěžili jsme tedy individuálně i skupinově, což nám pomohlo k utužení týmových vazeb a posílení schopnosti spolupracovat. Kromě toho jsme si samozřejmě užili také velkou legraci.

Martin Kenis, manažer

MORAVIA Stamping a.s.

Outdoor

(RPIC-ViP s.r.o., 2012)

Když se ptám svých kolegů, jaké by si přáli nebo potřebovali vzdělávání, odpoví mi jedním hlasem: outdoor. Teambuilding, na který naši zaměstnanci dodneška vzpomínají, pro nás připravila společnost RPIC-ViP v rámci projektu CE Aging a byl zaměřen na překonávání mezigeneračních bariér.

Petra Matušová, personalistka

Channel Crossings s.r.o.

Outdoor

(RPIC-ViP s.r.o., 2012)

Společnost RPIC-ViP pro nás realizovala dva outdoory. První jsme uspořádali v hotelu s vyhlídkou na Český Šternberk, druhý u Máchova jezera. Tam pro nás organizátoři připravili nezapomenutelné Letní Olympijské hry, jejichž součástí byla řada netradičních disciplín, jako třeba kriket.

Vítězslav Bican, ředitel
© 2012-2024 www.silnepracoviste.cz, všechna práva vyhrazena. Grafické zpracování atelier8.cz